#1 29-06-2010 00:27:51

 Shuzo Kenmotsu

Młody Shaman\Członek Rady

793465
Skąd: ja się wziąłem ?
Zarejestrowany: 28-06-2010
Posty: 15
Punktów :   

Ogólny poradnik

Kiedy mamy już stworzone konto, jesteśmy gotowi do zaczęcia swojej przygody z tym PBFem. (Play by forum) Gra polega na prostych zasadach. Tworzymy fikcyjną postać opierającą się na realiach panujących w Shaman King, po czym odgrywamy ją, tak jakbyśmy nią byli. Najlepiej jest się utożsamić z postacią, gdyż wtedy łatwiej nam jest ją odgrywać. Kiedy mamy już gotowy pomysł przelewamy go na papier według podanego wzoru. Taką wypełnioną kartę należy umieścić w wątku z nazwą tematu najlepiej sugerującą imię naszej postaci. Kiedy już stworzymy naszą postać i umieścimy kartę w tym wątku należy czekać na jej akceptację przez osobę do tego upoważnioną. Kiedy już to się stanie wystarczy jeszcze tylko zadbać o to, żeby jakiś GM zaopiekował się nami to znacz, żeby prowadził nam historie. Każdy gracz kiedy jest już gotowy do zaczęcia historii tworzy swój domek/mieszkanie/pokój w wyznaczonym dla jego rasy miejscu. (Shaman, Medium i Doshi w jednym z Miast, natomiast Wyrzutki w siedzibie w temacie "Pokoje")

Dodatkowo, każda osoba jest zobowiązana wymyślić własnego stróża, którego musi wyłaś do jakiegoś admina/członka rady, żeby ten mógł ocenić, czy się nadaje. Raz wybranego i zaakceptowanego stróża, nie można zmienić, chyba że zacznie się grę od nowa. Jedyną możliwością jest dodawanie nowego ataku do wcześniej stworzonych broni. Taki atak również musi być zaakceptowany, oraz musi zgadzać się z wcześniejszymi umiejętnościami naszej broni. (To oznacza, że np do ducha, który włada lodem, nie można dorobić ataku związanego z ogniem.. Itd)

Każdy nowy gracz jest zobowiązany do zapoznania się z Zasadami panującymi na tej stronie. Nieprzeczytanie, nie zwalnia nikogo z przestrzegania go.

Wszytko myślę jest wyjaśnione w jak najprostszy sposób, żeby każdy mógł zrozumieć. Jednak jak nadal będzie miał ktoś problemy proszę się nie krępować z pytaniami kierowanymi na PW do Administracji, innych graczy, którzy na pewno z chęcią pomogą lub tutaj.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.goodmt2.pun.pl www.raczkaforum.pun.pl www.fajnagrupa1.pun.pl www.huntik-zostan-lowca.pun.pl www.etikielce.pun.pl